امروز چهارشنبه 31 / 05 / 1397

ترجمه مقاله هوافضا

ترجمه مقاله

 

یکی از رشته های پر طرفدار امروزی رشته هوافضا است که هر ساله هزاران مقاله و ترجمه مقاله در این زمینه منتشر می شود که تنها مقاله ها و ترجمه مقاله هایی مورد قبول همگان هستند و درجه علمی بالایی دارند که در مجلات معتبر چاپ شده باشند. در اینجا می خواهیم آموزش دهیم که چطور ترجمه مقاله را انجام دهیم تا مقاله شما از درجه علمی بالایی برخوردار باشد.

برای اینکه بتوانید ترجمه مقاله را به خوبی انجام دهید باید حداق با اصطلاحات خاص مقاله ها  و همچنین قسمت های یک مقاله آشنا باشید تا بتوانید آن را از فارسی به انگلیسی ترجمه مقاله کنید و به درستی تمام قسمت های مقاله را بتوانید ترجمه مقاله کنید.

نکته مهمی که برای ترجمه مقاله برای مجلات وجود دارد این است که باید مقاله خود و همچنین ترجمه مقاله خود را به گونه ای تنظیم کنید که طبق قسمت های مختلفی که مجله مشخص کرده است شامل همه قسمت ها باشد. 

برای اینکه مقاله شما در مجلات معتبر پذیرفته شود باید سعی کنید چکیده مقاله خود را به خوبی ترجمه مقاله کنید و سعی کنید چکیده ترجمه مقاله به صورت کامل و جامع باشد تا همه مطالب را دربر گیرد زیرا بیشتر داوران مجلات برای پذیش مقاله و ترجمه مقاله اول چکیده مقاله را می خوانند و اگر چکیده مقاله جذاب باشد آن را قبول میکنند.

 

برچسب ها : ترجمه مقاله هوافضا , ترجمه مقاله , سایت ترجمه , ترجمه تخصصی , رشته هوافضا , دانلود ترجمه مقاله