امروز چهارشنبه 31 / 05 / 1397

ترجمه مقاله اسکوپوس

ترجمه مقاله

 

اسکوپوس یکی از پایگاه های استاندی است که مقاله و ترجمه مقاله ها را از مجلات معتبر ایندکس می کند. در این پایگاه استنادی حدود 29 میلیون چکیده ترجمه مقاله و مقاله ایندکس شده است و در واقع این پایگاه دومین پایگاه استنادی معتبر جهان است و در صورتی که ترجمه مقاله شما در یکی از مجلات این پایگاه چاپ شود ترجمه مقاله شما هم از درجه و اعتبار آن مجله برخوردار میشود.

اینکه می گوییم ترجمه مقاله شما از درجه و اعتبار آن مجله برخوردار می شود به این دلیل است که معمولا اینگونه مجلات به دلیل اینکه در پایگاه های معتبر ایندکس شده اند بخش داوری سختی برای پذیرش مقاله و ترجمه مقاله برای چاپ مقاله دارند که باید بتوانید ترجمه مقاله خود را به گونه ای انجام را بدهید که نظر داوران را جلب کند و اجازه چاپ مقاله به ترجمه مقاله شما بدهند.

اما برای اینکه بدانید چگونه ترجمه مقاله خود را از فارسی به انگلیسی انجام دهید که بتوانید نظر داوران را جلب کند با ید به این توجه داشته باشید که اولا داوران به عنوان مقاله شما توجه میکنند و در صورتی که عنوان مقاله و ترجمه مقاله شما در حوزه موضوعی آن مجله قرار بگیرد به سراغ چکیده مقاله شما می روند و در صورتی که ترجمه مقاله شما دارای یک چکیده بسیار مناسب و جامع باشد ترجمه مقاله شما برای چاپ مقاله مورد پذیرش قرار میگیرد.

 

 

برچسب ها : ترجمه مقاله اسکوپوس , ترجمه مقاله , سایت ترجمه , ترجمه تخصصی