امروز سه شنبه 30 / 05 / 1397

ترجمه مقاله آی اس سی

ترجمه مقاله

 

مقاله ها انواع مختلفی دارند از جمله مقاله ISI و مقاله ISC که در واقع این دسته بندی به طور دقیقی درست نیست زیرا موسساتی مثل ISI و ISC تنها مجلات را ایندکس میکنند و باید به مقاله ها و ترجمه مقاله هایی که در این مجلات چاپ می شوند مقاله ISI و مقاله ISC گفت.

برای مثال یکی از موسسات معتبر در زمینه ایندکس کردن مقاله و ترجمه مقاله موسسه ISC است که اولین پایگاه استنادی مقاله ها و ترجمه مقاله ها در ایران است که توسط مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری شیراز تهیه شده است. در واقع برتری این موسسه در ایندکس کردن در ترجمه مقاله ها این است که این موسسه ایرانی است و ترجمه مقاله های فارسی را قبول می کند و نیازی نیست مقاله را از فارسی به انگلیسی ترجمه کنید.

اما برای نوشتن مقاله با کیفیت برای چاپ در مجلات موسسه ISC باید بتوانید چندین مقاله بروز انگلیسی را در رابطه با رشته خود پیدا کنید و با ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی جدیدترین مطالب روز دنیا را درک کنید و بتوانید از ترجمه مقاله برداشت کنید و در موضوع مقاله خود و یا در کلییت مقاله خود اثر دهید.

در واقع می توانید با ترجمه مقاله های به روز خارجی برای نگارش مقاله خود هدف گیری نمایید و بدانید که امروزه بیشتر دانشمندان به چه بحثی از رشته شما بیشتر علاقه مند هستند و شما هم مقاله خود را در آن رابطه بنویسید.

 

 

برچسب ها : ترجمه مقاله آی اس سی , ترجمه مقاله , ترجمه تخصصی , سایت ترجمه