امروز چهارشنبه 31 / 05 / 1397

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی نیز از جمله خدمات ارائه شده توسط سایت ترجمه تخصصی کاراپن میباشد. ترجمه فارسی به انگلیسی در سایت ترجمه تخصصی کاراپن با تشخیص نوع متن ترجمه توسط متخصصین در این امر که با دقت و مهارت بسیاری انجام میشود، به مترجم مربوطه ارجاع داده میشود. ترجمه تخصصی و ترجمه عمومی از انواع این ترجمه ها میباشد. ترجمه فارسی به انگلیسی متون عمومی توسط مترجمان فارغ التحصیل و یا کارشناسان ارشد رشته زبان که در این رشته حرفه ای میباشند انجام میپذیرد. و اما ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی که نیاز به انجام ترجمه تخصصی میباشند توسط فارغ التحصیلان و یا کارشناسان ارشد ماهر رشته های مختلف انجام میگیرد بدین صورت که برای ترجمه فارسی به انگلیسی متون مربوط به حسابداری به مترجمان فعال در زمینه حسابداری ارجاع میشود چرا که این افراد زبده با در نظر گرفتن اصطلاحات و نکات علمی مربوط به رشته خود ترجمه ای روان و سلیس را ارائه میدهند.


شما کاربران و دانشجویان گرامی میتوانید با توجه به رشته و یا نوع متن خود، سفارش خود را برای سایت ترجمه تخصصی کاراپن از طریق" ثبت سفارش جدید "در "صفحه اصلی سایت" و یا در حساب کاربری خود ارسال نمایید.
 

شما متقاضیان ترجمه فارسی به انگلیسی رشته فنی و مهندسی میتوانید ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی برق و الکترونیک، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی عمران، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی مکانیک، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی کامپیوتر و IT، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی هوافضا، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به معماری، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به  مهندسی صنایع، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی شیمی و نفت، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی معدن، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی پزشکی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی شهرسازی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی نساجی ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مهندسی پلیمر، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مواد و متالوژی و... را به مترجمان دانش آموخته تحصیلات تکمیلی هم رشته خود بسپارید.
 

مترجمان دانش آموخته تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی اقدام به ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به رشته های علوم پزشکی،داروسازی، دندانپزشکی،رشته های پیراپزشکی،دامپزشکی،بیوتکنولوژی،پرستاری،علوم آزمایشگاهی و ... میکنند.


شما متقاضیان ترجمه فارسی به انگلیسی رشته علوم انسانی میتوانید ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به حسابداری، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به روانشناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به علوم اجتماعی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به علوم اقتصادی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به علوم جغرافیایی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به علوم ورزشی و تربیت بدنی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مدیریت مالی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مدیریت، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به حقوق، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به روانشناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به اقتصاد، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به علوم تربیتی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به علوم سیاسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به علوم اجتماعی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به محیط زیست، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مدیریت اجرایی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به مدیریت جهانگردی و .... را به مترجمان زبده و دانش آموخته تحصیلات تکمیلی هم رشته خود بسپارید.


ترجمه فارسی به انگلیسی رشته های علوم پایه میتوانند ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به ریاضی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به شیمی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به فیزیک، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به زیست شناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به آمار، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به زمین شناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به نانوفناوری، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مربوط به کشاورزی و ... توسط دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی در رشته های مختلف دپارتمان علوم پایه انجام میپذیرد.


سایت ترجمه تخصصی کاراپن مفتخر است که با ارائه خدمات ترجمه ای اعم از ترجمه تخصصی ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی گامی بلند در امر ترجمه بردارد و رضایت کاربران عزیز را جلب نماید.
 

 

برچسب ها : ترجمه مقاله , ترجمه تخصصی , سایت ترجمه , ترجمه مقاله تخصصی , ترجمه فارسی به انگلیسی