امروز سه شنبه 30 / 05 / 1397

ترجمه انگلیسی به فارسی

 

ترجمه انگلیسی به فارسی از جمله اقدامات اصلی سایت ترجمه تخصصی کاراپن میباشد. ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی، مقالات رشته های مختلف و کلیه کتاب های دانشگاهی و غیر دانشگاهی را به مترجمین ماهر و با تجربه ما بسپارید. گروه ترجمه تخصصی کاراپن با انتخاب مترجمین زبده از میان کارشناسان و فارغ التحصیلان و کارشناسان ارشد رشته های مختلف همواره در تلاش بوده تا ترجمه تخصصی و ترجمه انگلیسی به فارسی عاری از هر گونه اشتباه و متن ترجمه شده روان و ساده را ارائه دهد.


گروه ترجمه تخصصی کاراپن با تفکیک رشته ها و دپارتمان ها در بخش های مختلف سایت اعم از گزینش مترجم و ارائه مقالات انگلیسی به فارسی کار را برای کاربر آسان نموده تا با اطمینان خاطر اقدام به ثبت سفارش خود کند. ترجمه متون انگلیسی شامل ترجمه کتاب های انگلیسی ، ترجمه مقاله، ترجمه متون و ... میباشد که هر کدام از این موارد بسته به نوع ترجمه تخصصی و ترجمه عمومی به مترجمین زبده سایت ترجمه تخصصی کاراپن ارجاع میشود.
 

تفکیک دپارتمان ها در سایت ترجمه تخصصی کاراپن به شرح زیر میباشد:
 

فنی و مهندسی


ترجمه انگلیسی به فارسی با توجه به ترجمه تخصصی متون رشته های فنی مهندسی توسط مترجمین متخصص این رشته انجام میپذیرد، خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی سایت ترجمه تخصصی کاراپن در دپارتمان فنی و مهندسی شامل: ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به مهندسی برق و الکترونیک ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به مهندسی عمران ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به مهندسی مکانیک ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به مهندسی کامپیوتر و IT ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به مهندسی هوافضا و ... میباشد.


علوم پزشکی


ترجمه انگلیسی به فارسی با توجه به ترجمه تخصصی متون رشته های علوم پزشکی توسط مترجمین متخصص این رشته انجام میپذیرد، خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی سایت ترجمه تخصصی کاراپن در دپارتمان علوم پزشکی شامل: ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به بینایی سنجی ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به علوم تغذیه ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به فناوری اطلاعات سلامت (HIT) و... میباشد.


علوم انسانی
 

ترجمه انگلیسی به فارسی با توجه به ترجمه تخصصی متون رشته های علوم انسانی توسط مترجمین متخصص این رشته انجام میپذیرد، خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی سایت ترجمه تخصصی کاراپن در دپارتمان علوم انسانی شامل: ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به حسابداری، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به روانشناسی، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به علوم اجتماعی ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به علوم اقتصادی ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به علوم جغرافیایی ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به علوم ورزشی و تربیت بدنی ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به مدیریت مالی ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به مدیریت و .... میباشد.


علوم پایه


ترجمه انگلیسی به فارسی با توجه به ترجمه تخصصی متون رشته های علوم پایه توسط مترجمین متخصص این رشته انجام میپذیرد، خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی سایت ترجمه تخصصی کاراپن در دپارتمان علوم پایه شامل: ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به ریاضی ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به شیمی ، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مربوط به فیزیک و ... میباشد.

کاربران گرامی میتوانید جهت ارسال سفارش مربوطه ابتدا " عضو " سایت شده و سپس از طریق" ثبت سفارش جدید" در" صفحه اصلی" سایت و یا در حساب کاربری خود اقدام به ارسال سفارش خود کنید. برای آشنایی با نحوه انجام این عمل لطفا قسمت" راهنمای ثبت سفارش جدید" را مطالعه نمایید.

 

 

برچسب ها : ترجمه مقاله , ترجمه تخصصی , سایت ترجمه , ترجمه مقاله تخصصی , ترجمه انگلیسی به فارسی , ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی