امروز سه شنبه 30 / 05 / 1397

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی

 

ترجمه تخصصی در واقع زیر شاخه ای از ترجمه متون عمومی میباشد با این تفاوت که این نوع از ترجمه نیازمند دقت و دانش فراتری میباشد، بدین معنی که ترجمه تخصصی حسابداری توسط فردی که دانش حسابداری را داراست بسیار ساده تر و روان تر از کسی است که صرفا زبان میداند. با توجه به اینکه متون تخصصی حسابداری دارای اصطلاحات و نکاتی است که فقط یک حسابدار قادر به درک و شناخت آنهاست پس سایت ترجمه تخصصی کاراپن خود را موظف دانست تا برای ارائه ترجمه تخصصی موفق با کمک گرفتن از این افراد امر خطیر ترجمه را به نحو احسن انجام دهد.


ترجمه تخصصی تمامی  متون دانشگاهی تمامی رشته ها اعم از رشته های زیر پذیرفته میشود:
ترجمه تخصصی متون مربوط به رشته های حسابداری،روانشناسی،فلسفه،علوم اجتماعی،برق، عمران، مكانیك، صنایع، كامپیوتر، مهندسی شیمی، فیزیك، ریاضی، شیمی، نفت، مواد و متالوژی، معماری، هوش مصنوعی، فناوری اطلاعات (IT)، آمار، زیست، نانوفناوری، پزشكی، داروسازی، پیرا پزشكی، گیاه پزشكی، مدیریت، تربیت بدنی، فیزیك پزشكی، مهندسی هسته ای، هوافضا، گرافیك، ژئوفیزیك، اقتصاد، صنایع غذایی، بازرگانی، انرژی های نو، كشاورزی و ترجمه تخصصی متون مربوط به سایر رشته ها.


و اما ترجمه تخصصی شامل چه مواردی میباشد؟ ترجمه تخصصی مقالات رشته های مختلف ، ترجمه تخصصی کتاب های رشته های مختلف ، ترجمه مقالات ISI ، ترجمه تخصصی پایان نامه های مختلف و ترجمه متون تخصصی.


 برای آشنایی با نحوه ارسال انواع متون میتوانید به قسمت " راهنمای ثبت سفارش جدید"  مراجعه نمایید.


گروه ترجمه تخصصی کاراپن در زمینه ارائه ترجمه تخصصی با کیفیت عالی فعالیت دارد ترجمه عالی ترجمه ای است که توسط مترجمان ماهر، با تجربه و حرفه ای هر رشته که از میان فارغ التحصیلان و کارشناسان ارشد همان رشته انتخاب شده اند ارائه میگردد. شما کاربر عزیز میتوانید در صورت ثبت نام از طریق " ثبت سفارش جدید" اقدام به ارسال متن نمایید در غیر اینصورت "  ثبت نام "  نموده و سپس جهت ارسال متون برای ترجمه تخصصی اقدام نمایید.

 

 

برچسب ها : ترجمه مقاله , ترجمه تخصصی , سایت ترجمه , ترجمه متون تخصصی , ترجمه تخصصی چیست